Ügyesedj, okosodj! Számolás és viszonyítás

Ügyesedj, okosodj! Számolás és viszonyítás

Matricás foglalkoztató

Ovis fejlesztőink segítenek a gyereknek a legfontosabb készségek és képességek megfelelő szintű kialakításában. Sok gyerek ügyesen el tud számolni 20-ig, de akár 100-ig vagy még tovább. Fontos azonban, ezt ne csak mechanikusan tegye, hanem tisztában legyen a több, kevesebb, egyenlő jelentésével is. Tudja a mennyiségeket megszámolni és egymáshoz viszonyítani. Ez segíti majd az iskolában az összeadás, kivonás és egyéb matematikai műveletek tanulását.

Iskolaérettséget fejlsztő munkafüzet olyan feladatokat tartalmaz, amelyekkel 5 éves gyerekek játékosan fejlődhetnek. A fejlesztő füzet fiúknak és lányoknak egyaránt izgalmas elfoglaltságot biztosít, miközben az iskolában szükséges készégeket fejelszti.

Gyártó: Szalay Kiadó

Még több foglalkoztató