Ügyesedj, okosodj! Évszakok, napszakok

Ügyesedj, okosodj! Évszakok, napszakok

Matricás foglalkoztató

Ovis fejlesztőink segítenek a gyerekeknek a legfontosabb készség és képességek megfelelő szintű kialakításában. Fontos, hogy a gyerekek általános tájékozottsága 5-6 évesen a koruknak megfelelő legyen. Az évszakok jellemző vonásai, hét napjainak sorrendje vagy épp a napi rutin mind olyan dolgok, amelyeket egy iskolába készülő óvodásnak illik ismernie. Ebben a füzetben sok-sok matrica és változatos feladat biztosítja az élményszerű tanulást.

Iskolaérettséget fejlsztő munkafüzet olyan feladatokat tartalmaz, amelyekkel 5 éves gyerekek játékosan fejlődhetnek. A fejlesztő füzet fiúknak és lányoknak egyaránt izgalmas elfoglaltságot biztosít, miközben az iskolában szükséges készégeket fejelszti.

Gyártó: Szalay Kiadó

Még több foglalkoztató