Paso dínós műanyag kulacs – Dinosaurs World

Paso dínós műanyag kulacs – Dinosaurs World
Szívószálas kulacs fiúknak

A minőségi kulacs menő szürke színű, mintázatán egy félelmetes T-Rex látható, szemből ábrázolva. Színe és mintázata miatt fiúknak ideális iskolai felszerelés.

A védőkupakkal ellátott kulacs praktikus választás kiránduláshoz és sportoláshoz. A rajta lévő pánt segítségével akár vállra is rakató.

A palack szája egy csőhöz van rögzítve, szívószálon keresztül ihatod az italod.Tisztításhoz a szívószál kivehető.

A kulacs állítható méretű vállpánttal rendelkezik, különleges és egyszerűen használható kupakja biztosítja az innivalód cseppmentes szállítását. Csak nyomd meg a gombot, s máris olthatod szomjadat. Ideális iskolába, kerékpározáshoz vagy kirándulásra is.
A műanyag kulacs BPA mentes anyagból készült -20-tól +100 °C -os ital tárolására alkalmas. Mosogatógépben tisztítható.

Dínós iskolatáska és -felszerelés

Méret: 550 ml