Paso Cicás kihajtható tolltartó – Sweet Kitty

Paso Cicás kihajtható tolltartó – Sweet Kitty

Kihajtható cicás tolltartó lányoknak

Az ezüst és rózsaszín tolltartó anyagát cirmos cica teszi egyedivé, körülötte koronák sorakoznak. Az édes kiscicás tolltartó az alsós kislányok iskolai felszerelését teszi különlegessé. A Paso Cicás kihajtható tolltartó – Sweet Kitty írószerekkel nem felszerelt.

Első osztályosok részére is ideális választás a minőségi Paso cicás tolltartó, mert könnyen kezelhető, és átláthatóak benne az írószerek. Egyetlen cipzárral záródik, amin szép gumiembléma található. A belső rész szintén mintázott, és írószerekkel töltött. A kihajtható füleken gumipántok segítségével rendszerezhetőek a ceruzák. 18 gumipánt található a ceruzák, tollak részére, emellett helyet kaphat a vonalzó, radír, faragó és órarend is a tolltartóban. Praktikus minőségi tolltartó, könnyen tisztítható, fényes külső borítással.

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázatú iskolatáskát, tornazsákot is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!

Cicás iskolatáska és iskolafelszerelés

Jellemzői: