Verdák tolltartó, kihajtható – World Grand Prix

Verdák tolltartó, kihajtható – World Grand Prix

Verdás kihajtható tolltartó fiúknak

Villám McQueen, a Verdák mese főhőse díszíti a gyerek tolltartót, melyet alsós fiúk számára ajánlunk. A látványos, divatos kihajtható tolltartó oldalát a versenyautókra jellemző ikonok és minta teszi különlegessé. Első osztályosok részére is ideális választás a versenyautós tolltartó, mert könnyen kezelhető, és átláthatóak benne az írószerek.

Egyetlen cipzárral záródik, amin szép gumiembléma található. A belső rész szintén mintázott. A kihajtható füleken gumipántok segítségével rendszerezhetőek a ceruzák. 18 gumipánt található a ceruzák, tollak részére, emellett helyet kaphat a vonalzó, radír, faragó és órarend is a tolltartóban. Praktikus minőségi tolltartó.

A tolltartó nem felszerelt.

Verdás iskolatáska szettek

Méret: 19,5 x 13 x 3,5 cm