Unikornisos emeletes tolltartó felszerelt – Dream Unicorn

Ezt ajánljuk még

Unikornisos emeletes tolltartó felszerelt – Dream Unicorn

Emeletes tolltartó lányoknak

A tolltartó sötétkék színe az éjszakai égboltot idézi, melyen egy meseszép unikornis kelti fel a figyelmet. A látványos mintázatú, unikornisos tolltartó ideális választás már elsős kislányok részére is, hiszen a divatos, trendi minta mindenkit rabul ejt.

Az unikornisos felszerelt emeletes tolltartó praktikus kialakítású, két emeletes, írószerekkel felszerelt. A tolltartó két szintjén kényelmesen elférnek a ceruzák és tollak, a kisiskolás gyerekek könnyedén átlátják őket. A minőségi tolltartó cipzárral záródik, rajta különleges gumiembléma látható.

A lányos tolltartóban mindent megtalálsz, amire szükséged lehet az első években. Vidámságot és jó hangulatot ad neked még leckeírás közben is.

Jellemzői:

– 2 db grafit ceruza

– 10 db színes ceruza
– 10 db filctoll
– vonalzó
– órarend, radír, hegyező, notesz
– cipzár húzója selymes

Unikornis iskolatáskák és iskolafelszerelések