Unikornis kulacs – Dream Unicorn

Unikornis kulacs – Dream Unicorn
Kulacs lányoknak

A divatos unikornisos mintával készült műanyag kulacs minden kislány kedvence lesz, hiszen az Unikornis kulacs – Dream Unicorn mintázata színes álomvilágba repíti őket. Igazi csajos darab, ami az iskolában, szabadidődben is mindig veled lehet.

Ergonomikus kialakításának köszönhetően könnyen fogható, nem csúszik ki a kézből még sport közben sem. Unikornisos iskolai szetted tökéletes kiegészítője, s találsz hozzá azonos mintázattal uzsonnás dobozt is, hogy trendi lehess az iskolában.

Figyelj rá, hogy mindig legyen nálad megfelelő mennyiségű folyadék, ami nagyon fontos az egészségedhez! Iskolában, kiránduláson, vagy a játszótérre menet tárold ebben az aranyos, formatervezett kulacsban az innivalódat! Védőkupakja egy műanyag füllel van rögzítve, így nem veszik el.

Sportkupakjának köszönhetően a gyerekek nagyon korán megtanulnak inni ebből az üvegből, kiváltva ezzel akár a cumisüveget is.

Unikornis iskolatáskák és iskolafelszerelések

Méret: 330 ml