Túlélési tippek a sulihoz

Túlélési tippek a sulihoz

Önfejlesztő könyvek

A nagy sikerű „túlélő” sorozat újabb kötete ahhoz ad ötleteket, hogy jobban teljen az idő a suliban.

Tanulsz, mégis rosszak a jegyeid? Utálod a házi feladatokat? Félsz a verekedéstől? Puskáztál és lebuktál? Szeretnél te is egy banda tagja lenni? Hát igen, akár a suliról van szó, akár a koleszról, az élet sem itt, sem ott nem mindig könnyű. Ráadásul az időd nagy részét ott töltöd. Nos, ebben a könyvben találsz egy csomó jó ötletet ahhoz, hogy ne kelljen szenvedned az iskolában.

Gondolkodj el rajtuk, hogy jobban el tudd viselni a nehéz helyzeteket, s a lehető legjobban gyere ki belőlük. Ne pánikolj, ne görcsölj, hanem élvezd az órákat, röhögj nagyokat a haverokkal, és még az is lehet, hogy megkedveled a tanáraidat. Szóval, nálad a labda!

Lapok száma: 160 oldal

Méret: 14,5 x 22,5 x 1,5 cm