Tolki Interaktív foglalkoztató könyv – Világűr

Tolki Interaktív foglalkoztató könyv – Világűr

Biológia 5-12 éveseknek

Ismerjétek meg az univerzumot a Tolki hangoskönyvek segítségével! A csilagászat hosszú múltra visszatekintő tudomány, hiszen a csillagok, a Hold és a Nap mindig felkeltette az ismeretekre vágyó embverek figyelmét. A könyv megmutatja, hogyan látták az ókori csillagászok a távoli bolygókat, és milyen felfedezések kellettek a ma ismert tudásunkhoz.

FONTOS: a Tolki hangoskönyvek CSAK egy speciális eletronikus tollal működnek, ezért mindenképpen szükséges, hogy először egy tollat is tartalmazó készletet vásároljon minden olvasó, ne az önálló könyveket!
Az elektronikus tollat elég egyszer beszerezni, mert az minden Tolki kiadvánnyal használható. A könyvek megvásárlása után a hozzájuk tartozó hanganyag bármikor ingyenesen letölthető a tolki.hu honlapról és feltölthető a tollra.

A Tolki egyedi oktatási rendszere lehetővé teszi a játékos tanulást. Az interaktív elektronikus toll új ismereteket ad át a gyerekeknek, akik így önállóan is fel tudják fedezni a könyvek gazdag tudásanyagát.
Használata egyszerű: csak hozzá kell érinteni a tollat a könyv valamelyik képéhez, és azonnal meghallgatható az ahhoz tartozó szöveg, zene vagy hanghatás. Az egyes képekhez több hang is tartozik, a szórakoztató tanulást követően pedig a gyerekek különböző kvízjátékokkal tehetik próbára tudásukat a toll segítségével.
A színvonalas színészi narráció és a toll kiváló minőségű hangszórója könnyen érthetővé és követhetővé teszi a magyar nyelvű könyvek tartalmát.

Gyártó: Tolki

Mesekönyv