Terepmintás tornazsák prémium MORO TRAVEL

Terepmintás tornazsák prémium MORO TRAVEL

A vagány terepmintás, katonai motívumokkal dekorált gyerek tornazsák a military stílus kedvelőinek kedvez. A Terepmintás tornazsák prémium MORO TRAVEL kiváló kiegészítője lesz iskolai felszerelésednek!

Másik oldala fekete és légáteresztő anyagú. Nagy cipzáros zsebbel rendelkezik, így lehetővé téve a felszerelés külön tárolását.

A tornazsákokhoz hasonlóan, a zsinór összehúzásával záródik. A zsinór egyben a vállpántjai is, így akár hátizsákként is hordható.

Az Paso terepmintás tornazsákhoz válassz hozzá illő iskolatáskát és tolltartót is, mert a Paso MORO TRAVEL kollekcióval igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

A tornazsák erős strapabíró anyagból készült.

Paso MORO TRAVEL kollekció

Méret: ≈ 46 x 37 cm