Sünis szőrmés napló kulccsal A5

Sünis szőrmés napló kulccsal A5

Plüss napló

A pihe-puha szőrmés napló cuki sünis mintát kapott, barnás színekkel. Igazi ölelnivaló plüss notesz, ami minden gyerek hangulatát feldobja. Mintája fiúknak és lányoknak is ideális lehet.

A puha tapintású szőrmés notesz 96 lapos, A5 méretű, vonalas. Iskolában, vagy szabadidős irkáláshoz, rajzoláshoz is bátran használhatod, biztosan nagyon menő leszel vele. Jegyezd le gondolataidat, teendőidet, írj verseket, vagy csinálj tervet a szülinapi bulidra. Ebben a füzetben minden információ megfér egymás mellett.

A noteszben egy könyvjelző segít megtalálni, hol hagytad abba a jegyzetelést. Kulccsal és lakattal zárható a kíváncsi szemek elől a titkos napló.

Minta: sünis
Gyártó: Majewski