Studio Pets kutyás tolltartó kihajtható – Paso

Studio Pets kutyás tolltartó kihajtható – Paso

Kutyusos tolltartó lányoknak

Vidám pillantással néz gazdijára ez a csíkos pulcsiba öltöztetett kiskutya, aki a Studio Pets kutyás tolltartó kihajtható – Paso elején üldögél. A szívecskés tolltartó pasztell színeivel elsősorban elsős lányoknak ajánlott.

A ,divatos tolltartó kihajtható fülekkel rendelkezik, sok-sok gumipántja alá kényelmesen rendszerezhetők az írószerek. Könnyen kezelhető és átlátható, így elsős gyerekek számára ideális választás. Külső része könnyen tisztítható anyagból készült. A tolltartó belseje is mintás.

A tolltartót nem felszerelve szállítjuk, így az írószerekről már neked kell gondoskodnod!

Jellemzők:
– 18 db ceruza rögzítőpánt
– 4 db egyéb rögzítőpánt (pl: vonalzó, hegyező, radír vagy toll helye lehet)
– kihajtható fülek felső zsebeibe órarend és szorzótábla segédlet van csúsztatva
– a tolltartó nem felszerelt
– cipzár fogantyúján gumiembléma

Kutyás iskolatáska és -felszerelés