Soy Luna iskolatáska, fekvő – Love

Soy Luna iskolatáska, fekvő – Love

Luna táska

Görkorcsolyával a lábán mosolyog Luna, a fiatal Disney sztár. Ő, aki folyton izeg-mozog, de most megállt, hogy jobb kedvre derítsen a vidám stílusával. Rózsaszín háttéren, emojik, és különböző mókás figurák veszik körül. Hirdetik az élet szeretetét, hogy téged is felvillanyozzon. Kisiskolás lányoknak ajánlott.

Fekvő típusú táska, magassága rövidebb, mint a szélessége. A hátitáska belseje 3 rekeszre osztott, melyet kiegészít egy cipzáros kisebb és egy tépőzáras zseb. A fedőlap két csattal zárja le a táskát. A táska egyszerű rendszere miatt kisebb gyerekeknek is használható. Könnyű a be és kipakolás.

Hátulján, derék tájékban légáteresztő anyagból párnázott. Vállpántja állítható, és párnázott, fényvisszaverő csíkkal ellátott.

Használható iskolatáskaként, vagy kisebb kirándulásokra.

Méret: 40x32x15 cm
Súly:  0,6 kg