Pókember tolltartó kihajtható felszerelt SPIDEY WEB – Paso

Pókember tolltartó kihajtható felszerelt SPIDEY WEB – Paso

Spiderman tolltartó fiúknak

Spiderman, avagy a csodálatos Pókember a szuperhős rajongó fiúk egyik kedvence, így a Póki és barátai mintázattal készült iskolai felszerelések az idei évben is menők lesznek. Spidey, Gwen és Miles Morales akció közben látható az írószerekkel felszerelt Spiderman tolltartó mintáján.

Az egyszintes kihajtható tolltartó már első osztályosok részére is ideális, könnyen kezelhető és áttekinthető. A Pókember mintázat azonnal a szuperhősök világába repít minden rajongót.

A tolltartó mintás belsejében gumipántokkal rögzíthetőek az irodaszerek. A 18 darab írószer mellett helyet kaphat a tolltartóban a vonalzó, radír és hegyező, a füleken jegyzet és órarend.

A tolltartót írószerekkel felszerelve szállítjuk otthonodba.

Tartalom:

7 db filctoll

1 db grafit ceruza

9 db színes ceruza

2 db vonalzó

1 db hegyező

1 db radír

1 db toll

szorzótábla, órarend

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázatú iskolatáskát, tornazsákot is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!

SPIDEY WEB kollekció

Méret: 19,5 x 3,5 x 13 cm