Paso Unikornisos szívószálas kulacs tritán – Fairy Tale

Paso Unikornisos szívószálas kulacs tritán – Fairy Tale
Unikornisos kulacs lányoknak

Mesevilágot idéz az unikornisos kulacs, elején egyszarvú szundikál. A sötétkék és rózsaszín színvilágú kulacs praktikus szívószálas kivitelezése miatt kisebbeknek is ajánlott.

Figyelj rá, hogy mindig legyen nálad megfelelő mennyiségű folyadék, ami nagyon fontos az egészségedhez! Iskolában, kiránduláson, vagy a játszótérre menet tárold ebben az aranyos, formatervezett kulacsban az innivalódat!

A palack szája egy csőhöz van rögzítve, szívószálon keresztül ihatod az italod. Tisztításhoz a szívószál kivehető.

Különleges és egyszerűen használható kupakja biztosítja az innivalód cseppmentes szállítását. Csak hajtsd fel vagy le a ivórészét, és máris olthatod szomjadat. A palack szája egy csőhöz van rögzítve, amin keresztül úgy áramlik a folyadék, mintha szívószállal innál. Ideális iskolába, kerékpározáshoz vagy kirándulásra is.

A műanyag kulacs BPA mentes tritán anyagból készült akár 60 °C -os ital tárolására is alkalmas.
Mosogatógépben mosható.

Válassz a trendi kulacsod mellé azonos mintázatú iskolatáskát, uzsonnás dobozt vagy más iskolai felszerelést

Unikornis iskolatáskák és iskolafelszerelések

Méret: 500 ml