Paso Unikornisos ergonomikus iskolatáska, hátizsák – Outline

Paso Unikornisos ergonomikus iskolatáska, hátizsák – Outline
Unikornisos iskolatáska lányoknak

A minőségi anatómiai iskolatáska sötétkék alapszínén fehér körvonalakkal unikornisok rajzolódnak ki. Az alsós lányok számára divatos, egyedi iskolai felszerelés.

Az ergonomikus iskolatáska kifejezetten az alsós gyerekek igényeihez lett kialakítva. Hátizsák formájú kivitelezése kényelmes és trendi. Iskolai használatra, de akár szabadidős tevékenységhez is jól használható. Praktikus elrendezésű, nagy belső részében és kisebb zsebeiben megfelelően rendszerezhetőek az iskolaszerek. Vastagon párnázott hátrésze végi a gerincet, és segíti a helyes testtartás kialakítását, ami ebben az életkorban kiemelten fontos.

Termékjellemzők:

– 3  rekesszel rendelkezik és 1 cipzáras zsebbel

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Külön zseb van pen drive-nak, mobil telefonnak és töltőnek, fülhallgatónak, apró pénznek, kulcstartóval

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Állítható párnázott vállpántok

– Ergonomikus iskolatáska: hátoldalán elhelyezett párnák kényelmes cipelését

– Állítható vállpántján fényvisszaverő embléma van elhelyezve a jól láthatóságért

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázatú tolltartót, tornazsákot is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!

Unikornisos iskolafelszerelések

Méret:  41 x 29 x 18 cm (21 liter)
Súly:  0,6 kg

Típus. 2708