Paso szürke sporttáska, kézitáska – szívek

Paso szürke sporttáska, kézitáska – szívek

Paso táska lányoknak

Szolid, letisztult mintázat látható a Paso szürke sporttáska, kézitáska – szívek mintázatán. A halvány szürke, koptatott alapszínen apró fehér szívecskék vannak. A táska ideális választás sportoláshoz, és akár uszodába, vagy utazótáskának is használható méretének köszönhetően.

A táska egy nagyobb rekesszel, két oldalán szintén egy-egy nagyobb zsebbel rendelkezik, elején kisebb tároló található pénztárcának, igazolványnak, telefonnak. Elsősorban lányoknak ajánlott, használható kiegészítő táskának, amelybe belefér pl. a tornaruha, vagy akár utazótáskának is.

Vállra is vehető az állítható hosszúságú, széles vállpánt jóvoltából, de akár kézben is hordható a praktikus kialakítású pántoknak köszönhetően.

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázatú iskolatáskát, tornazsákot is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!

Szívecskés iskolaszer kollekciók

Méret: 44 x 23,5 x 23 cm