Paso Stitch iskolatáska hátizsák – Favorite

Paso Stitch iskolatáska hátizsák – Favorite
Ergonomikus iskolatáska lányoknak

A Disney mesék csillagkutyusa, Stitch mosolyog a vidám mintás iskolatáskán, ami biztos kiemel téged a hétköznapok szürkeségéből. A Stitch hátizsák minőségi választás az elsősök iskolai felszereléséhez.A táska oldalain Stitch szerelme Angel is megjelenik.

Az anatómiai iskolatáska kifejezetten az alsós gyerekek igényeihez lett kialakítva. Hátizsák formájú kivitelezése kényelmes és divatos. Iskolai használatra, de akár szabadidős tevékenységhez is jól használható. Praktikus elrendezésű, nagy belső részében és kisebb zsebeiben megfelelően rendszerezhetőek az iskolaszerek. Vastagon párnázott hátrésze végi a gerincet, és segíti a helyes testtartás kialakítását, ami ebben az életkorban kiemelten fontos. Mintázata miatt elsősorban lányok számára ideális választás.

Jellemzők:

– 3 nagyobb rekesszel, elején egy kisebb cipzáras rekesz

– Legnagyobb rekeszében füzetelválasztóval

– Külön kialakított zsebek vannak pen drive-nak, mobil telefonnak és töltőnek, fülhallgatónak, apró pénznek

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Oldalain 1-1 hálós zsebbel

– Állítható szivacsos vállpántok

– A hátlap a gerinc mentén párnázott, merevített

– Hátlap és a vállpántok légáteresztő anyagból készültek

– Strapabíró anyagból készült

– Az iskolatáska méretei: magasság 39 cm, szélesség 29 cm, mélység 20 cm