Paso Pandás iskolatáska, hátizsák – Sleepy

Paso Pandás iskolatáska, hátizsák – Sleepy

Anatómiai iskolatáska lányoknak

Kellemes kék színű iskolatáska szuper választás lesz minden panda rajongó kislánynak. A pandás iskolatáska hátizsák különlegessége, hogy ennek a panda macinak plüss fülecskéje van.

A lányok körében továbbra is őrületes a panda láz, így ez a pandás minta biztosan elnyeri tetszésüket!

A macis iskolai hátizsák praktikus kialakítású, könnyű kivitelezésű, vastagon párnázott, ergonomikus hátrésze védi a gyerekek gerincét és segíti a helyes testtartás kialakítását. Lányok részére ajánlott 1. osztályos kortól.

Termékjellemzők:

-ergonomikus hátkiképzés, hátlap merevvített

– 2 nagyobb rekesszel és 2 kisebb zsebbel rendelkezik

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Állítható párnázott vállpántok

– Hátoldalán szivacsos, légáteresztő anyagból készült

– A vállpántján és oldalain fényvisszaverő csík van elhelyezve a jól láthatóságért

Válassz magadnak az iskolatáskával megegyező mintájú tolltartót, tornazsákot vagy egyéb termékeket webáruházunk kínálatából, ha egy összhangban lévő kollekcióra vágysz!

Pandás iskolafelszerelések

Típus: 2102