Paso Minnie ergonomikus iskolatáska hátizsák Girly

Paso Minnie ergonomikus iskolatáska hátizsák Girly
Iskolatáska lányoknak

Minnie egeres iskolatáska mintája igazán csajosra sikerült. Anyagában mintás ergonomikus iskolatáska elején Minnie ikon és felirat látható. Sötétkék és rózsaszín színek jellemzik, cipzárján gumi Minnie embléma segíti a cipzározást. Az elsős lányok számára készült anatómiai iskolatáska divatos és egyedi.

Praktikus és minőségi iskolai hátizsák 3 nagy rekeszébe kényelmesen elférnek a tanszerek, ergonomikus kialakítása segíti a gyerekek helyes testtartását.

Az iskolatáskához válassz hozzá illő tolltartót és tornazsákot is, mert a Paso Minnie iskolafelszereléssel igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

Minnie iskolatáska és iskolafelszerelések

Jellemzők:

– 3 nagyobb rekesszel, elején egy kisebb cipzáras rekesz

– Legnagyobb rekeszében füzetelválasztóval

– Külön kialakított zsebek vannak pen drive-nak, mobil telefonnak és töltőnek, fülhallgatónak, apró pénznek

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Oldalain 1-1 hálós zsebbel

– Állítható szivacsos vállpántok

– Ergonomikus hátkiképzés, vastagon párnázott, hátrésze légáteresztős anyaggal borított

– Hátlap és a vállpántok légáteresztő anyagból készültek

– Strapabíró anyagból készült

Minta: Minnie egér