Paso Lovas iskolatáska, hátizsák SZETT – Crystail

Paso Lovas iskolatáska, hátizsák SZETT – Crystail

Ergonomikus iskolatáska lányoknak

Az iskolatáska szett tartalma az ergonomikus iskolatáska, a kihajtható tolltartó, és a tornazsák.

A lovas iskolai felszerelések szerelmeseinek tökéletes választás lesz ez a minőségi iskolatáska, grafit és rózsaszín színe vagány, de közben csajos. A lovas iskolatáska alsós lányoknak ajánlott. A hátizsák oldalán lovas apró minták, elején szívecskés részletekkel egészül ki. Cipzárján pompon díszeleg.

Az ergonómiai iskolatáska kifejezetten az alsós gyerekek igényeihez lett kialakítva. Praktikus elrendezésű, nagy belső részében és kisebb zsebeiben megfelelően rendszerezhetőek az iskolaszerek. Párnázott hátrésze védi a gerincet, és segíti a helyes testtartás kialakítását.

Hátizsák formájú kivitelezése kényelmes és divatos. Iskolai használatra, de akár szabadidős tevékenységhez is jól használható.

Lovas iskolatáska és iskolafelszerelés

Termékjellemzők:

– 3 rekesszel rendelkezik

– A rekeszek cipzárral záródnak, különleges gumiemblémával, illetve egyéb díszítéssel vannak ellátva

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Anyagában mintás, vízlepergető anyag

– Állítható párnázott vállpántok

– Hátoldalán, a gerinc mentén elhelyezett párnák megvédik a gerincet

– A vállpántján és oldalain fényvisszaverő csík van elhelyezve a jól láthatóságért

Minta:  Lovas, szívecskés
Típus: 081