Paso Lámás uzsonnás doboz – Woolly

Paso Lámás uzsonnás doboz – Woolly

Láma mintás uzsonnás doboz lányoknak

A mókás lámás minta idén is hódít! A Lámás uzsonnás doboz sötétkék színét a rózsaszín szegély és a cuki láma teszi figyelem felkeltővé. Az aranyos fehér láma békésen megpihent az uzsonnás dobozodon.

A divatos lámás uzsis doboz gondoskodik róla, hogy mindig legyen nálad egy kis elemózsia és nem törjön össze a táskádban a szendvics, a gyümölcs vagy a nassolni való. Iskolában, kiránduláson, vagy a játszótérre menet tárold ebben az aranyos, formatervezett ételes dobozban az ennivalódat!

A trendi műanyag uzsonnás doboz BPA mentes anyagból készült, kapacitása 750 ml. Fedele teljesen eltávolítható. Sokáig frissen tartja a benne tárolt élelmiszereket, ízük nem változik meg.

Válassz uzsonnás dobozod mellé azonos mintázatú iskolatáskát, kulacsot vagy más iskolai felszerelést.

Láma mintájú iskolafelszerelések

Minta: lámás