Paso kutyás ergonomikus iskolatáska – Stay PAWsitive

Paso kutyás ergonomikus iskolatáska – Stay PAWsitive

Merevfalú, anatómiai iskolatáska lányoknak

Vidám, jópofa kutyusos minta dekorálja a Paso kutyás ergonomikus iskolatáska – Stay PAWsitive anyagát. Valamennyi kutya rollerben pózol. Az elsősöknek készült iskolatáska színe és mintázata miatt elsősorban lányoknak ajánlott.

Az anatómiai iskolatáska kifejezetten az első osztályos gyerekek igényeihez lett kialakítva. Merevfalú, dobozos kivitelezése lehetővé teszi a kicsik számára is, hogy könnyed tudjanak ki- és bepakolni. Praktikus elrendezésű iskolatáska, nagy belső részében és kisebb zsebeiben megfelelően rendszerezhetőek a tankönyvek és füzetek. Vastagon párnázott hátrésze végi a gerincet, és segíti a helyes testtartás kialakítását, ami ebben az életkorban kiemelten fontos. Mintázata miatt elsősorban lányok számára ideális választás.

Termékjellemzők:

– Merev falú, dobozos iskolatáska

– 1  nagy rekesszel rendelkezik, benne füzetelválasztó

– A rekesz cipzárral záródik

– Oldalán 1 hálós és egy cipzáras zsebbel

– Elején egy kisebb cipzáras zseb

– A cipzárak különleges gumiemblémával vannak ellátva

– Állítható párnázott vállpántok

– A gerinc mentén elhelyezett párnák megvédik a gerincet, csípőnél párnázott

– A vállpántján és oldalain fényvisszaverő csík van elhelyezve a jól láthatóságért

Alkoss magadnak egyedi iskolatáska szettet az azonos mintázatú iskolaszerekkel, melyeket megtalálsz webáruházunk kínálatában!

Kutyás iskolatáska és -felszerelés

Méret: 36 x 28,5 x 16 cm ( zsebek nélkül )
Minta: kutyás

Típus: 525