Paso Jégvarázs iskolatáska hátizsák SZETT – Queens

Paso Jégvarázs iskolatáska hátizsák SZETT – Queens

Frozen anatómiai iskolai hátizsák

Az iskolatáska szett része az iskolatáska, a kihajtható tolltartó és a tornazsák.

Disney Frozen mesék két gyönyörű hercegnője, Elsa és Anna a mintázza a Paso Jégvarázs ergonomikus iskolatáska hátizsák – Queens táska elejét. Kékes színvilága és meseszép virágok minden kislány tetszését elnyeri majd. A kislányok kedvenc mesehősei szebbé teszik a mindennapokat az iskolában is. A kiváló minőségű iskolatáska 2 nagy rekeszében kényelmesen elférnek az iskolaszerek. Ergonomikus szivacsos hátkiképzésű iskolatáska kényelmes viseletet biztosít a lányoknak. 1-2. osztályos kortól.

A Frozen hátizsáknak 2 cipzárral záródó rekesze van. Elől egy kisebb zsebbe lehet elhelyezni, tolltartót egyéb eszközöket. A cipzár fogantyúja díszes gumiembléma. Oldalt további hálós zsebek találhatóak, melyek alkalmasak kulacs, termosz tárolására.

– hátulja a gerinc mentén párnázott
– vállpántok, amelyek állíthatóak

– elsős iskolatáska
– minden oldalán fényvisszaverő csíkok vannak annak érdekében, hogy a táska, és ez által a viselője sötétben is jól látszódjon.
– anyaga fényes, szaténszerű
– a táska alkalmas iskolába és utazásokhoz is.

Jégvarázs iskolatáska szettek

Méret: 40,5 x 30 x 18 cm