Paso golyóstoll 6 színű többféle mintával

550 Ft

Paso golyóstoll 6 színű többféle mintával

6 színű golyóstoll

Különleges és mókás kialakítású golyóstollak, többféle mintával! Egyetlen tollban megtalálható egy egész tollkészlet! 6 különböző szín van belerejtve egyetlen eszközbe. Használója hangulatától függően választhatja meg, melyikkel ír, könnyen válthat az egyes színek között. Csak egy apró kattintás és máris alkothatsz.

Paso golyóstoll 6 színű többféle mintával egyszerűen kezelhető, akár kisiskolásoknak is.

Virágos, pandás, focis és Nasa mintázattal, pomponos, vagy egyéb kiegészítővel készült tollak, melyet vásárláskor véletlenszerűen választunk ki.

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázattal találsz iskolatáskát, tolltartót, vagy más iskolai kiegészítőket is.

Jellemzők

– 6 különböző szín ( piros, lila, narancs, kék, fekete, zöld )

– négyféle változatban: panda, foci, nasa, virág minta

Méret: 14 cm