Paso Fekete sporttáska – BeUniq Lifestyle

Paso Fekete sporttáska – BeUniq Lifestyle

Egyszínű sporttáska, utazótáska fiúknak és lányoknak

A Paso Fekete sporttáska – BeUniq Lifestyle ideális választás minden iskolás gyereknek, aki nem kedveli a látványos mintákat, mégis divatos, és különleges sporttáskát szeretne.

Az egyszínű táska kiválóan alkalmas sporttáskának, vagy utazótáskának is. Sokféle felhasználási lehetőségre alkalmas, tágas térrel rendelkezik. Rendkívül könnyű, mégis tartós anyagból készült modell.

A sporttáska egy nagy rekesszel rendelkezik, melyben elválasztó fal található. A hátoldalán lévő cipzáras zseb megfelelő a kisméretű eszközök tárolására.

Vállra is vehető az állítható hosszúságú pántok segítségével, de akár kézben is hordható a praktikus kialakítású kézi fogantyúknak köszönhetően.

Az Paso sporttáskához válassz hozzá illő tolltartót és tornazsákot is, mert ezzel a kollekcióval igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

Egyszínű iskolatáska szettek

Méret: ≈ 45 x 31 x 15 cm