Paso Cicás kisméretű hátizsák szőrmés – Cutie

Paso Cicás kisméretű hátizsák szőrmés – Cutie

Paso Cicás ovis hátizsák lányoknak

A kis méretű kirándulós hátizsák igazán jó választás minden kislánynak, akik szereti a cicákat. Apró levél minta veszi körbe az édes szürke kiscicát a Paso Cicás kisméretű hátizsák szőrmés – Cutie mintázatán. Az ovis hátizsák két rekeszében kényelmesen elfér a gyerekek holmija, legyen az váltóruha, kirándulásra ennivaló vagy üdítő. De akár egy kisebb utazáshoz is bepakolhatnak, ha a mamához mennek.

A cuki cicás hátizsák színe és mintázata miatt elsősorban lányoknak ajánlott, óvodásoknak és kisiskolásoknak kifejezetten ideális választás.

A színes táska 2 rekeszes, mely cipzárral záródik. Anyaga szatén, alsó részén szőrmés borítás. A hátizsák vállpántjai  szükség szerint állíthatóak.

Méret:  31 x 23 x 15 cm

Minta: cicás