Paso Balerinás iskolatáska, hátizsák SZETT – Princess

Paso Balerinás iskolatáska, hátizsák SZETT – Princess
Ergonomikus iskolatáska lányoknak

Az iskolatáska szett tartalma az ergonomikus iskolatáska, a tolltartó és a tornazsák.

A gyönyörű Balerinás iskolatáska, hátizsák a balett világába repít. A szürke alapszínű iskolatáska elején meseszép hercegnő balettozik kis barátjával, egérkével. Az ízléses iskolatáska rózsaszín és csillámos elemei teszik igazán csajossá.

Paso balerinás iskolatáska szettet is összeválogathatod, ha egy egységes kollekcióra vágysz!
Balerinás iskolatáska és iskolafelszerelés

Az anatómiai iskolatáska kifejezetten az alsós gyerekek igényeihez lett kialakítva. Hátizsák formájú kivitelezése kényelmes és divatos. Iskolai használatra, de akár szabadidős tevékenységhez is jól használható. Praktikus elrendezésű, nagy belső részében és kisebb zsebeiben megfelelően rendszerezhetőek az iskolaszerek. Vastagon párnázott hátrésze végi a gerincet, és segíti a helyes testtartás kialakítását, ami ebben az életkorban kiemelten fontos. Mintázata miatt elsősorban lányok számára ideális választás.

Az iskolatáska jellemzői:

– Ergonomikus iskolatáska – gerinc mentén elhelyezett párnák, párnázott csípőrész

– 3 rekesszel rendelkezik, elöl egy cipzáras zsebbel

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Rekeszeiben külön kialakított zsebek vannak apró pénznek, kulcsnak

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Állítható szivacsos vállpántok

– A hátlap és a vállpánt légáteresztő anyagból

– Strapabíró anyagból készült

– Vállpántján fényvisszaverő mintával, elején fényvisszaverő csíkkal

Minta: Balerina
Típus:  116