Pandás kihajtható tolltartó LOVE – Paso

Ezt ajánljuk még

Pandás kihajtható tolltartó LOVE – Paso

Tolltartó elsős lányoknak

A lányok körében továbbra is őrületes a panda láz, így ez a pandás minta biztosan elnyeri tetszésüket! A minőségi tolltartó elején egy cuki pandamaci látható balerina ruhában, körülötte balett cipők.

Első osztályosok részére is ideális választás a Paso tolltartó, mert könnyen kezelhető, és átláthatóak benne az írószerek. Egyetlen cipzárral záródik, amin szép gumiembléma található. A belső rész szintén mintázott. A kihajtható füleken gumipántok segítségével rendszerezhetőek a ceruzák. 18 gumipánt található a ceruzák, tollak részére, emellett helyet kaphat a vonalzó, radír, faragó és órarend is a tolltartóban. Praktikus minőségi tolltartó.

A tolltartó nem felszerelt így kedvenc írószereiddel rendezheted be.

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázatú iskolatáskát, tornazsákot is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!

Pandás iskolatáska és -felszerelés

Méret: 19,5 x 3,5 x 13 cm