Pandás ergonomikus iskolatáska, hátizsák LOVE – Paso

Ezt ajánljuk még

Pandás ergonomikus iskolatáska, hátizsák LOVE – Paso

Anatómiai iskolatáska lányoknak

A lányok körében továbbra is őrületes a panda láz, így ez a pandás minta biztosan elnyeri tetszésüket! A minőségi iskolatáska elején egy cuki pandamaci látható balerina ruhában, körülötte balett cipők. A kisállatokat kedvelő kislányok számára ajánljuk.

A macis iskolai hátizsák praktikus kialakítású, könnyű kivitelezésű, vastagon párnázott, ergonomikus hátrésze védi a gyerekek gerincét és segíti a helyes testtartás kialakítását. Lányok részére ajánlott akár már 1. osztályos kortól.

Termékjellemzők:

– 2 rekesszel rendelkezik, elején zsebbel

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Állítható párnázott vállpántok

– Hátoldalán szivacsos, légáteresztő anyagból készült

– A vállpántján és oldalain fényvisszaverő csík van elhelyezve a jól láthatóságért

Válassz magadnak az iskolatáskával megegyező mintájú tolltartót, tornazsákot vagy egyéb termékeket webáruházunk kínálatából, ha egy összhangban lévő kollekcióra vágysz!

Pandás iskolafelszerelések

Típus: 260