NASA tornazsák prémium fekete

NASA tornazsák prémium fekete
Tornazsák fiúknak

Az egyszínű fekete tornazsák ideális választás minden iskolás fiúknak, aki nem kedveli a látványos mintákat, mégis divatos, és különleges tornazsákot szeretne. A kék NASA emblémás prémium tornazsák praktikus választás nagyobbaknak.

A tornazsák másik oldala fekete légáteresztő anyagból készült. Elől nagy cipzáros zsebbel rendelkezik, így lehetővé téve a felszerelés külön tárolását.

A tornazsákokhoz hasonlóan, a zsinór összehúzásával záródik. A zárszerkezetet jelentő zsinór egyben a vállpántjai is, így akár hátizsákként is hordható. Hátoldalán cipzáros zsebbel.

Az Paso tornazsákhoz válassz hozzá illő iskolatáskát és tolltartót is, mert a Paso NASA kollekcióval igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

Divat iskolatáskák sci-fi rajongóknak

A tornazsák erős strapabíró anyagból készült.

Méret: kb 46 x 37 cm
Minta: NASA