NASA ovális tolltartó fekete

NASA ovális tolltartó fekete
Tolltartó fiúknak

Az egyszínű fekete tolltartó ideális választás minden iskolás fiúknak, aki nem kedveli a látványos mintákat, mégis divatos, és különleges tolltartót szeretne. A kék NASA emblémás ovális tolltartó praktikus választás nagyobbaknak.

A tolltartó cipzárral záródik, mely rendelkezik egy belső füllel, egyik oldalán cipzáras kis zseb. A másik oldalán gumipántok vannak a fontosabb írószer rögzítésére. Belseje egy rekeszes, ahová a különböző formájú egyéb eszközök rögzítés nélkül tehetőek.

Az Paso tolltartóhoz válassz hozzá illő iskolatáskát és tornazsákot is, mert a Paso NASA kollekcióval igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

– egy nagy rekesszel

– belső kis zseb