NASA ergonomikus iskolatáska USA – Paso

NASA ergonomikus iskolatáska USA – Paso
Merevfalú iskolatáska fiúknak

Egyszínű fekete iskolatáska a praktikus megoldások kedvelőinek, fehér NASA, és fekete Made in USA felirattal. Ha szereted az űrkutatást, érdekelnek az UFO-k és a csillagászat, ezentúl bátran hirdetheted hobbidat az iskolai felszereléseden is!

Minőségi iskolai hátizsák 2 rekesszel, EVA habbal merevített első résszel és kényelmes, ergonomikus hátoldallal. A praktikus kialakítású anatómiai iskolatáska ideális választás elsősöknek, egyetlen nagy rekeszében könnyedén tudnak pakolni, és jobban átlátják az iskolai felszereléseiket. Lapos első zsebébe kisebb kiegészítők csúsztathatók.

Vastagon párnázott hátrésze végi a gerincet, és segíti a helyes testtartás kialakítását, ami ebben az életkorban kiemelten fontos. Mintázata miatt elsősorban fiúk számára ideális választás.

Termékjellemzők:

– Merev EVA előlap, hátizsák fazon

– 1  nagy rekesszel rendelkezik, elején lapos kisebb zseb

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Oldalán 2 hálós zsebbel

– A cipzárak különleges gumiemblémával vannak ellátva

– Állítható párnázott vállpántok

– A gerinc mentén elhelyezett párnák megvédik a gerincet, csípőnél párnázott

– A vállpántján és oldalain fényvisszaverő csík van elhelyezve a jól láthatóságért

Válassz magadnak az iskolatáskával megegyező mintájú tolltartót, tornazsákot vagy egyéb termékeket webáruházunk kínálatából, ha egy összhangban lévő kollekcióra vágysz!

NASA, Alien és UFO iskolatáskák

Méret: 38 x 28 x 15,5