My Little Friend felszerelt 3 emeletes tolltartó – Pastel cat

My Little Friend felszerelt 3 emeletes tolltartó – Pastel cat

Cicás tolltartó lányoknak

A My Little Friend felszerelt 3 emeletes tolltartó – Pastel cat a cica rajongó lányok kedvenc iskolai felszerelése lesz! A divatos tolltartó hangulatát pasztell rózsaszín és türkiz színek határozzák meg. Elején egy bájos fehér kiscica látható, amitől biztosan te is mosolyogni fogsz. Emeletes cicás tolltartó alsósoknak, praktikus kialakítású és könnyen átlátható.

A minőségi tolltartót első osztályos kortól ajánljuk, mert már a kisebbek számára is egyszerűen kezelhető. Belsejében gumipántok alá rögzíthetők az iskolaszerek. A tolltartó cipzárral záródik, húzókája szépen kivitelezett és különleges embléma. Belsejében gumipántokkal rögzíthetőek az írószerek.

A tolltartót felszerelve szállítjuk.

Tartalma:

• 2 db grafit ceruza