Minnie kulacs STYLE – Paso

Minnie kulacs STYLE – Paso
Szívószálas kulacs lányoknak

A Disney Minnie egeres műanyag kulacs mintázatát rózsaszín masnik alkotják. Elsősorban lányok részére ajánljuk színe és mintázata miatt.

Figyelj rá, hogy mindig legyen nálad megfelelő mennyiségű folyadék, ami nagyon fontos az egészségedhez! Iskolában, kiránduláson, vagy a játszótérre menet tárold ebben az aranyos, formatervezett kulacsban az innivalódat!

A palack szája egy csőhöz van rögzítve, szívószálon keresztül ihatod az italod.Tisztításhoz a szívószál kivehető.

A kulacs állítható méretű vállpánttal rendelkezik, különleges és egyszerűen használható kupakja biztosítja az innivalód cseppmentes szállítását. Csak nyomd meg a gombot, s máris olthatod szomjadat. Ideális iskolába, kerékpározáshoz vagy kirándulásra is.
A műanyag kulacs BPA mentes anyagból készült -20-tól +100 °C -os ital tárolására alkalmas. Mosogatógépben tisztítható.

Válassz a trendi kulacsod mellé azonos mintázatú iskolatáskát, uzsonnás dobozt vagy más iskolai felszerelést

Minnie egeres iskolatáska és iskolafelszerelés

Méret: 550 ml

Minta: Minnie