Minnie kihajtható tolltartó STYLE – Paso

Minnie kihajtható tolltartó STYLE – Paso
Egyszintes tolltartó lányoknak

Az elsős lányoknak ajánlott töltetlen, minőségi tolltartó mintáját Minnie egér monogramja és rózsaszín masnik adják.

Első osztályosok részére is ideális választás a Paso tolltartó, mert könnyen kezelhető, és átláthatóak benne az írószerek. Egyetlen cipzárral záródik, amin szép gumiembléma található. A belső rész szintén mintázott. A kihajtható füleken gumipántok segítségével rendszerezhetőek a ceruzák. 18 gumipánt található a ceruzák, tollak részére, emellett helyet kaphat a vonalzó, radír, faragó és órarend is a tolltartóban. Praktikus minőségi tolltartó.

A tolltartó nem felszerelt így kedvenc írószereiddel rendezheted be.ű

A tolltartó anyaga pvc.

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázatú tolltartót, tornazsákot is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!

Minnie mintás iskolafelszerelések

Méret: 19,5 x 13 x 3,5 cm