Minnie kihajtható tolltartó – Görkoris

Minnie kihajtható tolltartó – Görkoris
Egyszintes tolltartó lányoknak

A cuki Disney mesehős, Minnie egér pózol a Minnie kihajtható tolltartó – Görkoris elején, varázslatos egyéniségével és mosolygós képével minden kislány szívét rabul ejti. Minnie ugyan nagyon csajos, de a görkorizás sem áll távol tőle, így ez is megjelenik a mintán.

A tolltartó egyszintes, cipzárral záródik, könnyű áttekintetősége miatt első osztályos kortól ideális választás. A cipzár húzóját gumiembléma díszíti. Az írószereket gumipánt alá rögzíthetjük. A tolltartó töltetlen, így saját ízlésünk szerint rendezhetjük be. A kihajtható fülek egyik oldalába órarend, szorzótábla helyezhető.

Minnie Görkoris iskolatáska kollekció

Jellemzők:
– 19 db ceruza rögzítőpánt
– 4 db egyéb rögzítőpánt (pl: vonalzó, hegyező, radír vagy toll helye lehet)
– kihajtható fülek felső zsebeibe órarend és szorzótábla segédlet van csúsztatva
– a tolltartó nem felszerelt
– cipzár fogantyúját gumi embléma díszíti

– fényes anyagú, pvc, így könnyen tisztán tartható

Minta: Disney Minnie
Gyártó: Derform