Minnie 3 emeletes tolltartó glitteres – Masnik

Minnie 3 emeletes tolltartó glitteres – Masnik

A Disney mesék világában érezheted magad, ha a divatos Minnie 3 emeletes tolltartó glitteres – Masnik tuljdonosa leszel. A pink és ezüst színek eleganciája, valamint a csillogó masnis minta gondoskodik róla, hogy ne maradj észrevétlen az iskolában.

Első osztályosok részére is ideális választás a minőségi Disney Minnie tolltartó, mert könnyen kezelhető, és átláthatóak benne az írószerek. A három szintes tolltartó cipzárral záródik, amin szép gumiembléma található. A belső rész szépen mintázott, a ceruzák gumipántok segítségével rendszerezhetőek. Az emeletes tolltartó belsejében 18 db írószer elhelyezésére van lehetőség, emellett helyet kaphat a vonalzó, radír, faragó és órarend is. Praktikus emeletes tolltartó.

Elsősorban lányoknak ajánlott.

Jellemzői:

– 19 db írószernek hely
– vonalzónak kialakított hely
– notesz, radír, hegyező is elhelyezhető

A tolltartó nem felszerelt, kedvenc ceruzáiddal töltheted meg.

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázatú iskolatáskát, tornazsákot is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!

Minnie iskolaszer kollekciók

Méret: 20 x 13 x 4,5 cm