Új

Mancs őrjárat ovális tolltartó – Mighty Movie

Mancs őrjárat ovális tolltartó – Mighty Movie

Mancs őrjárat bedobálós tolltartó

Chase és szuperhős kutya barátai szívesen elkísérnek bárhová, még a suliba is! A divatos Mancs őrjárat tolltartó mintáját kedvenc mesehőseid ihlették. Bár a mese szereplőit egyaránt szeretik a fiúk és a lányok, a tolltartó elsősorban a fiúknak ajánlott színvilága miatt.

Rendelkezik egy belső füllel, amelynek mind két oldalán gumipántok vannak, ami 9 darab írószer rögzítésére alkalmas. A nagyobb térbe a különböző formájú egyéb eszközök rögzítés nélkül tehetőek, illetve egy kis cipzáras zseb is helyett kapott.

Az egy rekeszes tolltartóhoz iskolatáskát és tornazsákot is találhatsz webáruházunkban, így igazán cuki szettet alakíthatsz ki magadnak.

Jellemzői:

– egy nagy rekesszel