Lovas rekeszes tolltartó, neszesszer LOVELY – Paso

Lovas rekeszes tolltartó, neszesszer LOVELY – Paso

Tolltartó, kis táska lányoknak

Igazán romantikus hangulatot áraszt ez a naplementében vágtázó fehér ló! A lovas iskolai felszerelések szerelmeseinek tökéletes választás lesz ez a lovas tolltartó, grafit és rózsaszín színe vagány, de közben csajos.

Az minőségi tolltartó egyetlen rekeszében rendszerezés nélkül helyezhetők el az írószerek, így inkább nagyobb, rutinosabb lányok számára ajánlott.

Ajánlott iskolai és szabadidős használatra is, mert az unikornis mintával díszített praktikus kozmetikai táskába utazások alkalmával a szükséges tisztálkodó szereket is el tudod biztonságosan csomagolni.

Válassz azonos mintázattal iskolatáskát, tornazsákot és más iskolai felszereléseket is webáruházunk kínálatából, ha egy teljesen összhangban lévő szettre vágysz!

Lovas iskolatáska és -felszerelés

Jellemzői: