Lámás kihajtható tolltartó LOVE – Paso

Lámás kihajtható tolltartó LOVE – Paso

Láma mintás tolltartó lányoknak

A mókás lámás minta idén is hódít! A Lámás kihajtható tolltartó LOVE – Paso kellemes pasztell színeket hoz iskolás hétköznapjaidba. Az aranyos fehér láma kismadarak és virágok társaságában küldi üdvözletét neked. Színvilága és mintázata miatt elsősorban lányoknak ajánlott.

A tolltartó cipzárral záródik, húzókáján gumiembléma van. Belső része mintás. Belsejében gumipántokkal rögzíthetőek az irodaszerek. A 18 darab írószer mellett helyet kaphatnak a tolltartóban a vonalzók, a radír és hegyező, a füleken a szorzótábla és az órarend.

A kihajtható tolltartó ideális választás az első osztályos lányok részére, hiszen könnyen kezelhető és átlátható, így már a kicsik is gyorsan megtalálnak benne mint írószert.

A tolltartót nem felszerelve szállítjuk, kedvenc írószereiddel töltheted fel.

Jellemzői:

– 18 db ceruza fér bele

– 4 db rögzítő egyéb eszköznek

– 2 kihajtható füllel
– belseje mintás

– füleken egy-egy átlátszó zseb

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázatú iskolatáskát, tornazsákot is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!

Láma mintájú iskolafelszerelések

Méret: 19,5 x 13 x 3,5 cm