Jobb leszek írásból – Gyakorló füzet 1. osztályosoknak

Jobb leszek írásból – Gyakorló füzet 1. osztályosoknak

Fejlesztő füzet

A gyakorló füzet sorozat nagy segítséget jelent a szülőknek, hogy otthon is meg tudjanak győződni gyermekük fejlődéséről, gyakorolják velük az iskolában elsajátított ismereteket és elmélyítsék azokat. Az 1. osztályosok egyik legfontosabb feladata a betűk írásának elsajátítása, ebben a munkafüzetben ezt próbálgathatják.

Minden szülő arra törekszik, hogy segítse gyermek iskolai fejlődését, hogy a gyermek jobban teljesítsen az iskolai órákon, így rengeteg sikerélmény érje, amely táplálja az önbizalmát, és a megszerzett tudás révén magabiztosan mozoghasson az őt körülvevő világban. A Jobb leszek-sorozat célja, hogy ezt a segítséget a változó oktatási rendszerben is megkaphassák a gyermekek. Ezek a füzetek a Kísérleti tankönyvek módszertanát követve, a Nemzeti alaptantervhez igazodva adnak lehetőséget a gyakorlásra, az órákon megszerzett tudás elmélyítésére. A füzeteket akár szünidőben, akár tanév közben, gyakorlásként is használhatják, hogy végül minden kisgyermek elmondhassa: Jobb lettem!

Gyártó: Napraforgó Kiadó

Méret: 21 x 29,5 cm