Ismerkedés a számokkal – Számok oktatókártya

Ismerkedés a számokkal – Számok oktatókártya

Tanulói kártya

Ismerkedjetek a számokkal könnyedén a Számok kártyacsomag segítségével. A játék során megismerkedhettek a számokkal, formájukkal, logikájukkal, alapvető műveletekkel. Közben jól is szórakozhattok, hiszen használati utasításba különböző játékos feladatok és ötletek találhatóak a gyakorláshoz.

Megismerhetitek a számokat 1-100-ig, illetve a páros és páratlan szám fogalmát. Gyakorolhatjátok a kettesével, ötösével, tízesével való számolást.

Az oktatókártya segíti az első osztályos gyerekek otthoni tanulását, felkészülését a tanórákra. De fejlődési lehetőséget jelent a kisebb gyerekeknek is, akiknek az óvodai foglalkozás már nem elegendő.

Tartalom:

50 db kártyalap a számokkal

3 db számoló kártya

páros és páratlan szám kártyalap

1 db játékismertető

Gyártó: Foldatoy