Heti gyakorló feladatok – 2. osztály I. félév

Heti gyakorló feladatok – 2. osztály I. félév

Fejlesztő füzet másodikosoknak

Színes munkafüzet 2. osztályos gyekeknek, melyben kedves rajzok, a vidám szörnyecskék biztosítják az élményszerű gyakorlást.

A kiadványok alapvetően a központi tantervek és tankönyvek haladási ütemét követik, de bármely más könyvből tanuló diák számára is tökéletesen alkalmas a gyakorlásra.

A sorozat alsós munkafüzetei félévenként egy kötetben biztosítanak gyakorlási lehetőséget magyar és matematika tantárgyakból. A kiadványok a kisdiákok által az adott héten tanult tananyagot tantárgyanként két-két oldalon dolgozzák fel könnyen érthető, színes feladatok segítségével. A fejlesztő füzet elsősorban az otthoni vagy napköziben történő gyakorláshoz ajánljuk, de alkalmas a tanórai differenciáláshoz is.

Gyártó: Mozaik Kiadó

Méret: 21 x 30  cm