Future by BackUp gyerek kötény – Game Level

Future by BackUp gyerek kötény – Game Level

A Minecraft játékra emlékeztető kis kötény pixel kockákból épült világba repít, a gamerek kedvence lesz. Színe és mintázata miatt fiúknak ajánljuk.

Óvodában, iskolában, de még otthon a kreatív munkák során is praktikus választás a kötény használata. A kötény felvételével védjük a ruházatot, zsebeinek köszönhetően a kezelhető közelségbe tehetünk a feladat elvégzéséhez szükséges eszközöket. A címkén lehetőség van a tulajdonos nevének feltüntetésére.

Kifejezetten ajánlott festéshez, vagy ragasztással járó feladatokhoz. Használata egyszerű, nyakba akasztható, derékon a szalagokkal csatolható. 30 fokos vízben kézzel mosható.

Méret: 41 x 53 cm

Minta: Future by Backup Game