BackUp tornazsák – Pegazus

BackUp tornazsák – Pegazus

Tornazsák lányoknak

A pasztell színű tornazsákon szárnyas lovak, pegazusok szundikálnak. A divatos BackUp tornazsák – Pegazus minden alsós kislány számára ideális választás lehet a tornafelszerelés tárolására. Az unikornisos iskolatáska szettek nagyon kedveltek a lányok körében, ezzel az újdonságként ható pegazusos tornazsákkal pedig még divatosabb lehetsz!

A minőségi tornazsák praktikusan zsinórral összehúzható, akár hátizsákként is hordható. Testnevelés órára vagy edzésre kényelmesen elfér benne a ruházat vagy a cipő.

A tornazsákhoz válassz hozzá illő iskolatáskát és tolltartót is, mert a BackUp pegazus iskolafelszereléssel igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

Unikornis, pegazus mintás iskolatáska szettek

Méret: 41 x 35 cm
Minta: pegazus