BackUp ovális tolltartó – Pegazus

BackUp ovális tolltartó – Pegazus
Unikornis tolltartó

Különleges, egyedi mintájú tolltartóra vágysz, hogy egy divatos iskolatáska szettet állíthass össze magadnak? A BackUp ovális tolltartó – Pegazus minden igényed kielégítő, ha már rutinos vagy az írószerek keresgélésében. Az unikornisos iskolatáska szettek nagyon kedveltek a lányok körében, ezzel az újdonságként ható pegazusos tolltartóval pedig még divatosabb lehetsz!

Az ovális tolltartó egy rekeszes, melybe rendszerezés nélkül helyezhetők el az írószerek. Dupla cipzárral záródik, megerősített húzókával. A tolltartó belsejében egy kihajtható fül található, amire gumipántok segítségével rögzíthetők a leggyakrabban használt írószerek. A kis cipzáros zsebben radír, hegyező tárolható. A tolltartó alsó, nagy rekeszében pedig sok színes ceruza és más írószer is elfér. Nagyon jól kihasználható, praktikus kialakítású tolltartó.

Jellemzői:

– egy nagy rekesszel

– belső kis zseb

– 9 db írószerrögzítő pánt

– cipzáras
– anyagában mintás

Unikornis, pegazus mintás iskolatáska szettek

Minta: Pegazus
Gyártó: Derform