BackUp ovális tolltartó – Molekula

BackUp ovális tolltartó – Molekula
Tolltartó felsősöknek

BackUp ovális tolltartó a különleges minták kedvelői számára készült. A kék tolltartó molekula szerű mintái nem maradnak észrevétlenek a suliba. Az egy rekeszes tolltartó nemcsak jól néz ki, de igen praktikus is a kialakítása. Belsejében rendszerezés nélkül, egyben tárolhatod minden írószered, amire az iskolában szükséged van.

Az ovális tolltartó dupla cipzáros, megerősített húzókával. A belsejében egy kihajtható fül van gumipántokkal, ahová a fontosabb írószereidet teheted. A fül másik oldalán kis cipzáras zseb található. A minőségi tolltartó nagy rekeszében sok toll és ceruza elfér.

Válassz a tolltartóhoz hozzá illő iskolatáskát és tornazsákot is webáruházunk kínálatából, mert a BackUp Molekula iskolafelszereléssel igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

Design iskolatáska és iskolafelszerelés

Jellemzői: