BackUp ovális tolltartó – Lava

BackUp ovális tolltartó – Lava
Tolltartó felsősöknek

BackUp ovális tolltartó az egyedi minták kedvelői számára készült. BackUp tolltartó lávaszerű mintája igazán feltűnővé teszi majd tulajdonosát. Az egy rekeszes tolltartó nemcsak jól néz ki, de igen praktikus is a kialakítása. Belsejében rendszerezés nélkül, egyben tárolhatod minden írószered, amire az iskolában szükséged van.

Az ovális tolltartó dupla cipzáros, megerősített húzókával. A belsejében egy kihajtható fül van gumipántokkal, ahová a fontosabb írószereidet teheted. A fül másik oldalán kis cipzáras zseb található. A minőségi tolltartó nagy rekeszében sok toll és ceruza elfér.

Válassz a tolltartóhoz hozzá illő iskolatáskát és tornazsákot is webáruházunk kínálatából, mert a BackUp Lava iskolafelszereléssel igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

Design iskolatáska és iskolafelszerelés

Jellemzői: