BackUp kihajtható tolltartó felszerelt – Konzol

BackUp kihajtható tolltartó felszerelt  – Konzol
Tolltartó fiúknak

BackUp tolltartó mintáját sárga konzol grafikák teszik érdekessé és egyedivé. Gamer tolltartó kis gamereknek.

Praktikus és figyelemfelkeltő tolltartó, melybe minden írószer rendszerezhetően belefér, amire az iskolában szükség lehet. Az tolltartóhoz válassz hozzá illő iskolatáskát és tornazsákot is, mert a BackUp Konzol iskolafelszereléssel igazi menő szettet alakíthatsz ki magadnak.

A tolltartó cipzárral záródik, belsejében gumipántokkal rögzíthetőek az irodaszerek. A 19 darab írószer mellett helyet kaphatnak a tolltartóban a vonalzók, a radír és hegyező, a füleken a szorzótábla és az órarend. Minden írószer rendszerezhetően belefér, amire az iskolában szükség lehet.

Gamer iskolatáska és iskolafelszerelés

A tolltartót felszerelve szállítjuk.

Tartalma:

– 10 db mintás ceruza